Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ПО ИНТИМНАТА ВЕЧЕРА: Бен Афлек е навистина близок со близнаците на Џеј Ло

Шоубиз

ПО ИНТИМНАТА ВЕЧЕРА: Бен Афлек е навистина близок со близнаците на Џеј Ло

Очигледно стана хит помеѓу холивудските ѕвезди да се враќаат на старите љубовни партнери, па таков е и случајот со познатата пејачка Џенифер Лопез, која од неодамна е во врска со старо – новата љубов Бен Афлек.

Бен Афлек, како што пишуваат американските медиуми, веќе докажал дека е дел од семејството, бидејќи бил виден и со нејзините деца.

48-годишниот актер бил забележан со 13-годишниот син близнак на Џеј Ло, синот Максимилијан и ќерката Ем, за време на семејната вечера во Нобу во Малибу во неделата вечерта.

Без сомнение Бен се чувствува пријатно околу саканите на познатата пејачка, бидејќи тие наводно биле таму по повод 50 – тиот роденден на сестрата на Џенифер, Линда.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.