Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Џенифер Лопез и Бен Афлек блескаат на црвениот тепих

Шоубиз

Џенифер Лопез и Бен Афлек блескаат на црвениот тепих

Џенифер Лопез и Бен Афлек блескаат на црвениот тепих

Бен Афлек се појави на премиерата на својот нов филм „The Last Duel“ во Њујорк, во придружба на својата девојка Џенифер Лопез.

Парот кој во моментот најмногу го привлекува вниманието на јавноста, заедно позираше на црвениот тепих.

Џенифер (52) за оваа пригода избра дводелна облека во ист тон, изработена од кафеав материјал проткаена со златни детали. Со оваа модна комбинација таа ја покажа својата совршена фигура.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Парот изгледаше заљубено и среќно додека позираше на црвениот тепих.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Во историската драма „The Last Duel“, Бен ја игра машката споредна улога, додека главната улога му припаѓа на неговиот пријател Мет Дејмон. Двајцата исто така било вклучени и во пишување на сценариото за филмот. Заедно со нив се појавуваат и други познати филмски ѕвезди како Адам Дривер и Џоди Комер.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.