Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ХОЛИВУДСКИ „ГЛАСИНИ“: Џеј Ло и Бен Афлек ќе ја официјализираат врската на нејзиниот роденден

Шоубиз

ХОЛИВУДСКИ „ГЛАСИНИ“: Џеј Ло и Бен Афлек ќе ја официјализираат врската на нејзиниот роденден

ХОЛИВУДСКИ „ГЛАСИНИ“: Џеј Ло и Бен Афлек ќе ја официјализираат врската на нејзиниот роденден

Гласините во Холивуд велат дека Џенифер Лопез ќе ја официјализира љубовта со Бен Афлек на нејзиниот роденден, кога познатиот актер планира да ја запроси.

Тие деновиве повторно се во фокусот на јавноста, откако славно ја раскинаа веридбата само еден ден пред венчавката во 2003 година.

– „Бен сака да даде уште една шанса на нивната љубов и планира романтично запросување на 52-от роденден на Џеј Ло, на 24 јули.“, изјавил извор близок до актерот за магазинот „Клосер“.

Првиот пат, Бен ја запроси Џенифер со прстен со дијамант од 6,1 карати. Пет месеци по раскинувањето, Џенифер се омажи со пејачот Марк Ентони, со кого има близнаци.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.