Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Лионел Меси на одмор со фамилијата на Карибите (ФОТО)

Шоубиз

Лионел Меси на одмор со фамилијата на Карибите (ФОТО)

Лионел Меси на одмор со фамилијата на Карибите (ФОТО)

Лионел Меси издвои време за да помине со своето семејство. 32-годишниот фудбалер моментално ужива на Карибите заедно со сопругата Антонела и трите мали синови – Тијаго, Матео и Чиро.

Погледнете ги прекрасните фотографии кои парот ги сподели од релаксираните и романтичните моменти за време на тропскиот одмор.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.