Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Лила го „запали“ Инстаграм (ФОТО)

Шоубиз

Лила го „запали“ Инстаграм (ФОТО)

Лила го „запали“ Инстаграм (ФОТО)

Водителката Лила Филиповска уште еднаш стана хит на социјалните мрежи.

Таа објави фотографија на Инстаграм само со сапуница на неа, сензуална и женствена, и собра преку 5.000 лајкови.

 

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.