Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Меланија Трамп во креација на Ралф Лорен на инаугурацијата на нејзиниот сопруг

Шоубиз

Меланија Трамп во креација на Ралф Лорен на инаугурацијата на нејзиниот сопруг

Меланија Трамп зачекори во син модел на познатиот дизајнер Ралф Лорен на инаугурацијата на нејзиниот сопруг, 45. претседател на САД, Доналд Трамп, потсетувајќи на аутфитот на Џекелин Кенеди Оназис.

Таа исто така носеше и ракавици и кондури во истата боја.

Интересно е тоа што Ралф Лорен има правено креации и за поранешната прва дама на САД, Хилари Клинтон.

Од компанијата Ралф Лорен одбија да коментираат за сумата на креацијата, но нивниот ПР оддел изјави дека нивните креации од секогаш биле најскапи на пазарот.

 

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.