Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Нетфликс објави трејлер за документарецот за принцот Хари и Меган Маркл

Шоубиз

Нетфликс објави трејлер за документарецот за принцот Хари и Меган Маркл

Денеска беше објавен трејлерот за долгоочекуваниот документарен серијал на Нетфликс за британскиот принц Хари и неговата сопруга Меган.

„Кога влогот е толку голем, нели е подобро да ја слушнете нашата приказна од нас лично?“- вели Меган во трејлерот.

Хари и Меган се откажаа од своите кралски должности пред две години и се преселија во Калифорнија од каде упатија остри критики за монархијата, вклучително и обвинувања за расизам, што доведе до раскол со остатокот од семејството, особено со неговиот татко, кралот Чарлс и постариот брат.

Последен пат кога Хари и Меган отворено зборуваа за нивниот однос со другите членови на кралското семејство беше во интервју со Опра Винфри во март 2021 година.

Во краткото видео за документарецот за Хари и Меган (Harry & Meghan) имаме можност да погледнеме повеќе црно-бели фотографии од парот во неформално издание, што претходно никогаш не биле објавени во јавност.

„Никој не гледа што се случува зад затворени врати“, се слуша како вели Хари во трејлерот. Тој подоцна беше прикажан како вели: „Морав да направам се што можам за да го заштитам моето семејство“.

На крајот, Хари е прикажан како ја фрла главата назад додека Меган ги брише солзите.

Иако не е наведен официјален датум за прикажување на документарецот, медиумите шпекулираат дека тој ќе биде објавен на 8 декември. Нетфликс вели дека документарецот ќе „сподели уште една страна од нивната љубовна приказна“ и ќе ги истражи „предизвиците што ги натерале да се чувствуваат принудени да се повлечат од своите улоги со полно работно време во кралството“.

 

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.