Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Ники Минаж објави дека е бремена

Шоубиз

Ники Минаж објави дека е бремена

Познатата американска раперка Ники Минаж објави на Инстаграм дека е бремена со своето прво дете. Сѐ тоа проследено со фотографија од нејзиниот труднички стомак.

Во описот на првата слика стои само – „Бремена”.

На друга објава пак, таа напиша: „Љубов. Брак. Бременост. Преплавена со возбуда и благодарност. Ви благодарам на сите за убавите желби”.

Минаж лани се омажи со за Кенет Пети. Тие биле заедно како тинејџери, а 2018 година повторно се споија.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.