Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

НОВИ ФОТОГРАФИИ: Анџелина Џоли повторно на гости кај поранешниот сопруг, овојпат со синот

Шоубиз

НОВИ ФОТОГРАФИИ: Анџелина Џоли повторно на гости кај поранешниот сопруг, овојпат со синот

НОВИ ФОТОГРАФИИ: Анџелина Џоли повторно на гости кај поранешниот сопруг, овојпат со синот

Скандалите кај холивудските ѕвезди не престануваат, а денеска во фокусот е познатата актерка Анџелина Џоли, која била повторно видена како влегува во зградата на поранешниот сопруг Џони Ли Милер, овојпат во придружба на својот син Пакс.

Како што јавуваат американските медиуми, ова е втора посета од страна на актерката во истата недела. Претходно Џоли била забележана како оди кај нејзиниот бивш сопруг на интимна вечера, носејќи вино.

Според нивните пишувања, Џоли е во Њујорк поради прославата на својот роденден, заедно со децата, додека паралелно се уште трае процесот за старателство со поранешниот сопруг Бред Пит.

Џоли и Пакс биле придружувани од нивното обезбедување и наводно поминале околу еден час во зградата на населбата „Дамбо“, во која живее Џони Ли Милер.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.