Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Луна Џогани објави фотографии од слаткото бебе Миа

Шоубиз

Луна Џогани објави фотографии од слаткото бебе Миа

Луна Џогани објави фотографии од слаткото бебе Миа

Српската пејачка Луна Џогани на својот инстаграм профил објави две фотографии по породувањето – таа ја покажа ќерката Миа, а под фотографијата напиша порака со која допре до срцата на своите фанови.

– „Дефиницијата за љубов не беше јасна и цела се до овој момент 15.06 2021 во 14:42 минути се роди нашата најголема среќа на овој свет. Слушав порано како мајките ја опишуваат љубовта кон своите деца, но ова не може да се опише“, пишува Џогани.

Таа додава дека е среќна што бебето личи на својот татко и во неа гледала мини верзија од човекот кој го сака.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.