Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Кајли Џенер и Тревис Скот се повторно заедно

Шоубиз

Кајли Џенер и Тревис Скот се повторно заедно

Кајли Џенер и Тревис Скот се повторно заедно

Познатиот пар се појави заедно на настан во Њујорк.

Раперот Тревис Скот потврди дека е повторно во врска со Кајли Џенер, откако ја нарече своја „жена“ на еден настан во Њујорк.

Тие позирале на црвениот тепих еден до друг заедно со нивната тригодишна ќерка Сторми.

-Сторми те сакам и „жено“ те сакам и тебе – изјавил 29-годишниот рапер, кој бил награден за своите придонеси во модата, дизајнот, претприемништвото, уметноста и социјалната правда.

Кајли на својот инстаграм профил објави фотографија со него, на која позираат во прегратка.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Присутните на настанот изјавиле дека Кајли и Тревис биле многу слатки заедно, се држеле за раце и се изгледало како да се повторно заедно. Обновувањето на врската доаѓа 20 месеци откако познатиот пар ги шокираше фановите со својата разделба.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.