Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Познатиот музички пар Карди Би и Офсет добија син

Шоубиз

Познатиот музички пар Карди Би и Офсет добија син

Познатиот музички пар Карди Би и Офсет добија син

Карди Би стана мајка по втор пат. Се породила на 4 септември во болница во Њујорк, а татко на детето е познатиот рапер Офсет.

Ексцентричните рапери Карди Би и Офсет објавија на Инстаграм идилична фотографија со својот новороден син.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

 

-Ние сме пресреќни што конечно го запознавме нашиот син. Семејството и пријателите веќе го сакаат, едвај чекаме да го претставиме на неговите браќа и сестри – наведуваат Карди и Офсет во својата заедничка изјава за магазинот „People“.

Парот се венчаше тајно во 2017 година и веќе ја има и тригодишната ќерка Kulture. Тие се во брак неколку години, но имаа доста турбуленции. Офсет ја изневерувал за време на бракот, и Карди се решила да поднесе документи за развод. Тврдела дека помеѓу нив е се готово, но по два месеци се премислила и го откажала барањето за развод.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Во јуни оваа година на „BET“ наградите, таа на сцената се појави со труднички стомак и така ја објави радосната вест.

 

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.