Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Кајли Џенер со емотивно видео на Инстаграм ги потврди гласините дека е бремена

Шоубиз

Кајли Џенер со емотивно видео на Инстаграм ги потврди гласините дека е бремена

Долго време се шпекулираше за нејзината бременост и сега Кајли Џенер со видео на Инстаграм ги потврди гласините дека заедно со раперот Тревис Скот го очекуваат второто дете.

24 -годишната ријалити ѕвезда и козметички могул Кајли Џенер и 30-годишниот рапер Тревис Скот повторно ќе станат родители.

-Дали си бремена? –  ја прашува во видеото мајката на Кајли, Крис Џенер, гледајќи ги снимките од ултразвукот и додавајќи дека ова е еден од најсреќните денови во нејзиниот живот.

На видеото прво се прикажува позитивен тест за бременост, а потоа се прикажани Кајли и нејзиното момче како одат на преглед. Следат инсерти од прославата на нејзиниот 24. роденден и снимки од Сторми како го бакнува стомакот на својата мајка.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

За нејзината бременост почна да се шпекулира веднаш штом објави стари фотографии за својот роденден, кои очигледно настанале во јуни, а не во август.

Ова ќе биде второ дете на Џенер со 30-годишниот рапер. Парот ја започна врската во 2017 година, а веќе следната година ја доби ќеркичката Сторми. Според непотврдени гласини, тие се разделија во 2019 година, но ја обновија врската годинава.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

 

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.