Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Реакцијата на Рајан Рејнолдс кога ја виде својата сопруга на црвениот тепих стана хит на Твитер

Шоубиз

Реакцијата на Рајан Рејнолдс кога ја виде својата сопруга на црвениот тепих стана хит на Твитер

Реакцијата на актерот Рајан Рејнолдс (45) кога ја виде сопругата Блејк Лајвли (34) на црвениот тепих стана хит на Твитер. Корисниците на оваа социјална мрежа не престануваат да го коментираат неговиот ентузијазам за сопругата на Мет Гала.

Некој од публиката гo снимил момент во кој Рајан се восхитува на својата сопруга при пристигнувањето. Тој подоцна се насмеал и гордо аплаудирал, а снимката набрзо се прошири на социјалните мрежи и стана хит.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Блејк блесна на Мет Гала во креација која во еден момент ја промени бојата од бронзена во тиркизна. Затоа го нарекуваат фустан со две лица, а го дизајнираше италијанската модна куќа Версаче.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

-Рајан Рејнолдс, кој гледа со сјај во очите и и аплаудира на Блејк Лајвли додека сјае на Мет Гала, е причината поради која верувам во љубовта – напиша еден Твитер корисник.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

– Рајан Рејнолдс кој само стои во позадина и гледа како Блејк Лајвли го има својот момент е најскапоценото нешто, ако ова не е љубов тогаш не знам што е – коментираше корисникот.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

-Ако не те гледа онака како што РАЈАН ja гледа БЛЕјК, девојко, тој не е правиот – рече корисник на Твитер со видео на кое се гледа реакцијата на актерот.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

 

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.