fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Сара Џесика Паркер повторно би го искусила раѓањето на синот Џејмс

Шоубиз

Сара Џесика Паркер повторно би го искусила раѓањето на синот Џејмс

Познатата глумица Сара Џесика Паркер беше прашана кој момент би сакала да го повтори во нејзиниот живот. 

Гордата мајка на три деца одговори дека тоа е само една работа – раѓањето на нејзиниот син Џејмс Вилки.

– Кога би можела да повторам еден момент во мојот живот, тоа би било раѓањето на моето дете. Родив само еднаш. Ќе родев повеќе пати да можев, истакна 51-годишната глумица.

Сара и нејзиниот сопруг Метју Бродерик пробуваа да добијат уште едно дете по раѓањето на првиот син, но глумицата се бореше со неплодност.

Двојката ги доби близнаците Марион и Табитх со помош на сурогат мајка во јуни 2009 година.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.