Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Се верија Меган Фокс и Машин Ган Кели, прославиле на бизарен начин со пиење крв

Шоубиз

Се верија Меган Фокс и Машин Ган Кели, прославиле на бизарен начин со пиење крв

Се верија Меган Фокс и Машин Ган Кели, прославиле на бизарен начин со пиење крв

Актерката Меган Фокс (35) и музичарот Машин Ган Кели (31) се свршија во романтичен амбиент по година и половина поминати во врска.

Атрактивната бринета на социјалните мрежи објави интимно видео на кое се гледа како музичарот ја запросува, а таа се согласува.

Актерката под објавата напиша опширен опис во кој истакна дека свршувачката ја прославиле со „пиење крв еден од друг“.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

-Во јули 2020 година седевме под ова банјан дрво. Побаравме магија. Бевме несвесни за болката со која ќе се соочиме заедно во овој толку краток, френетичен период. Несвесни за работата и жртвите што врската ќе ги бара од нас, но опиени од љубовта. И од кармата. Некако, година и пол подоцна, откако заедно поминавме низ пеколот и се смеевме многу повеќе отколку што некогаш можев да си замислам дека е можно, тој ме праша дали ќе се омажам за него. И како и во секој живот пред овој, а и во секој живот што следи, реков да… и потоа пиевме крв еден од друг. 11.01.2022 – напиша актерката.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

-Да, во овој живот и во секој живот. Под истите гранки под кои се заљубивме, ја донесов повторно тука и ја побарав да ми стане жена. Знам дека традиција е еден прстен, но го дизајнирав со Стивен Вебстер да бидат два: смарагдниот (нејзиниот роден камен) и дијамант (мојот роден камен) сподени на две магнетски алки кои се привлекуваат како две половини од истата душа, формирајќи го нејасното срце кое е нашата љубов“ – напиша МГК.

И двајцата веднаш во коментарите добија честитки од безброј обожаватели, но и познати ѕвезди, меѓу кои и сестрите Кардашијан и колегата на Кели, тапанарот Тревис Баркер.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.