Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Семејна фотосесија: Ријана и Асап Роки го покажаа вториот син

Шоубиз

Семејна фотосесија: Ријана и Асап Роки го покажаа вториот син

Иконата на светската поп сцена Ријана, се породи пред месец и половина, а сега за прв пат покажа како изгледа нејзиниот втор син.

Таа и нејзиниот партнер, раперот Асап Роки, направија сет семејни фотографии со двата сина, каде за првпат и го покажаа на јавноста малиот син.

Ријана на својот син му го дала името Рајот Роуз (Riot Rose), а на фотографиите можете да го видите бебето со розова капа и насмевка. Инаку, таа се породи на 1 август.

Ријана и Роки во мај 2022 го добија првиот син, Рза (RZA). Парот брзо потоа откри дека Рза го добил името според прекарот на Роберт Фицџералд Дигс, познат рапер и водач на групата Wu-Tang Clan.

Инаку, Ријана ја објави втората бременост за време на нејзиниот настап на овогодинешниот Супер Боул.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.