Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Тејлор Свифт страсно го бакна Тревис Келси по победата на Супербол

Шоубиз

Тејлор Свифт страсно го бакна Тревис Келси по победата на Супербол

Тејлор Свифт беше присутна за да ја прослави победата на Тревис Келси и Канзас Сити Чифс на Суперболот. Свифт по завршување на натпреварот се симна на теренот, каде што повеќе пати го прегрна и бакна своето момче.

Откако Канзас Сити Чифс ги победи Сан Франциско 49ерс (25-22) и го освои својот втор последователен трофеј Ломбарди – трета победа на тимот во Супербол во пет години – на играчите од тимот им се придружија пријателите и семејството на теренот на стадионот Алегиант во Лас Вегас, Невада.

Свифт, која носеше црн корсет и фармерки и специјално ланче со бројот „87“, натпреварот го гледаше од ВИП апартман заедно со Ice Spice, Блејк Лајвли и Лана Дел Реј.

Присутни во апартманот за големото финале беа и членовите на семејството на Тревис – неговите родители Ед и Дона Келси и братот Џејсон со сопругата Кајли. Фамилијата Свифт, исто така, дојдоа да ја покажат својата поддршка, вклучително и родителите на Тејлор, Андреа и Скот Свифт и нејзиниот братот Остин со неговата девојка Сиднеј Нес.

Свифт се упати кон Лас Вегас веднаш по завршување на нејзиното 4-то шоу во Токио во рамките на турнејата „Eras Tour“.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.