Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Тристан не се менува: Клои Кардашијан повторно ја прекина врската со кошаркарот поради неверство

Шоубиз

Тристан не се менува: Клои Кардашијан повторно ја прекина врската со кошаркарот поради неверство

Тристан не се менува: Клои Кардашијан повторно ја прекина врската со кошаркарот поради неверство

Клои Кардашијан и нејзиното старо-ново момче Тристан Томпсон повторно се разделија.

Оваа вест пристигна откако DailyMail ексклузивно откри дека Томпсон (30) наводно исчезнал во соба со три девојки на една домашна забава за време на викендот.

Иако извори велат дека парот се разделил пред неколку недели, Тристан и Клои (36) биле видени заедно во четвртокот со нивната ќерка Тру (3). Извор за PageSix тврди дека нивната разделба била пријателска и дека тие се концетрирани на растење на нивната ќерка заедно.

Покрај тоа, во петокот Тристан за време на забава во Бел Ер 30 минути бил сам во соба со 3 девојки и излегол оттаму целиот „згужван“. Овие сцени се случиле само 24 часа по играњето среќно семејство со Клои.

Потоа за денот на татковците Томпсон бил фотографиран како излегува во 2:30 наутро од дискотека во Лос Анџелес.

Парот кој пред скоро година дена ја обнови романсата, започна да се забавува во 2016 и ја добија ќерката во 2018, само неколку дена по скандалот кој одекна во јавноста за неговите многубројни неверства.

 

 

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.