Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

КЛОИ КАРДАШИЈАН ПРОГОВОРИ: „Немам корекции на лицето, само го оперирав носот“

Шоубиз

КЛОИ КАРДАШИЈАН ПРОГОВОРИ: „Немам корекции на лицето, само го оперирав носот“

Клои Кардашијан секогаш ги „криела“ од јавноста нејзините естетски корекции, иако тие се навистина видливи и фановите често ги коментираат на социјалните мрежи. 

На рекапитулацијата на шоуто „Keeping Up with the Kardashians“, таа сепак открила што оперирала.

– „Сите велат – боже, и пресадивте трето лице, но јас имав само една операција на носот!“, изјави Клои.

Таа се заблагодари на хирургот што успешно и го оперирал носот и потоа продолжила да зборува за корекциите.

– „Сите се вознемирени бидејќи јас не зборувам за тоа. Но, никој никогаш не ме прашал! Вие сте првата личност во едно интервју што ме прашала за носот”, вели Клои.

Таа вели дека инјектирала ботокс во лицето, но лошо реагирала на хемикалијата и затоа повеќе не го користела популарниот разубавувач.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.