Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Викторија Бекам: „Дејвид никогаш не ме видел без средени веѓи“

Шоубиз

Викторија Бекам: „Дејвид никогаш не ме видел без средени веѓи“

50-годишната модна икона и поранешен член на групата „Spice Girls“ лансираше свој сопствен бренд за убавина во 2019 година, откако создаде две најпродавани колекции со Estée Lauder.

Викторија Бекам се огласи на својот официјален профил на Инстаграм и објави туторијал за шминкање додека ги користеше производите на нејзиниот сопствен бренд.

Додека го промовираше BabyBlade Brow Pencil од нејзината линија за шминка, Victoria Beckham Beauty, таа рече: „Јас сум целосно опседната со веѓите“.

За време на видеото таа ги советуваше своите 33 милиони следбеници за несовршеноста на веѓите: „Веѓите на никој не се исти. Запомнете сите, тие се сестри, а не близначки – не дозволувајте совршенството да ви застане на патот”, вели Викторија.

Во клипот, таа може да се види како седи во нејзината спална соба облечена во бела наметка. Таа призна дека нејзиниот сопруг Дејвид Бекам никогаш не ја видел без беспрекорно обликувани веѓи: „Дури и мојот сопруг никогаш не ме гледа без средени веѓи“.

Викторија и Дејвид се во брак од 1999 година и имаат четири деца, синовите Бруклин, Круз и Ромео и ќерката Харпер.

 

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.