fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Синот на Бекам положи возачки испит и го доби првиот автомобил

Сцена

Синот на Бекам положи возачки испит и го доби првиот автомобил

Најстариот син на Викторија и Дејвид Бекам за подарок доби автомобил мерцедес Ц-класа, со кој ќе се вози по улиците на Лондон.

Автомобилот на Бруклин Бекам чини 37 илјади фунти.

Седумнаесетгодишниот Бруклин положи возачки испит и веднаш другиот ден се повози со својот нов автомобил, заедно со неговата девојка Клое Морец.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.