fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Сопругот на Џенифер Анистон „го опцу“ Бред Пит

Сцена

Сопругот на Џенифер Анистон „го опцу“ Бред Пит

Сопругот на Џенифер Анистон, Џастин Терокс го разгоре огнот меѓу фановите со неговата најнова објава на Инстаграм.

Терокс објави фотографија со графити на кои е прикажана девојка со подигнат среден прст позади која се испишани пцовки против империјализмот, војната, Фејсбук, хејтерите, политиката…, но на многумина најмногу „во око им падна“ онаа во кој се споменува и Бред Пит, поранешниот сопруг на Анистон.

Обожавателите веднаш „скокнаа“, но Терокс ги увери дека со фотографијата сакал само да го изрази неговото мислење за американските претседателки избори и дека „нема 11 години“ да се пресметува со поранешниот сопруг на неговата сегашна сопруга.

Но, малкумина поверуваа во ова објаснување, имајќи пред вид дека Бред Пит во 2005 година ја остави Џенифер поради Анџелина Џоли.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.