Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

СРПСКИ МЕДИУМИ: Ѓорѓе Давид имал претчувство и ја сонувал сообраќајната несреќа

Сцена

СРПСКИ МЕДИУМИ: Ѓорѓе Давид имал претчувство и ја сонувал сообраќајната несреќа

Познатиот музичар и член на жирито на телевизиското шоу „Ѕвездите на Гранд“, Ѓорѓе Давид, не сакал да тргне на пат за Гевгелија, затоа што имал претчувство за сообраќајната несреќа, пишуваат српските медиуми.

Според информации на „Република.рс“, извор близок на Ѓорѓе раскажал дека музичарот сонувал за сообраќајната несреќа и чувствувал дека нешто лошо ќе се случи.

Поради овие претчувства, Ѓорѓе Давид бил на одлука да го откаже своето патување за Гевгелија.

 

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.