fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ВИДЕО: Дрејк со гадење се избриша откако Мадона го бакна

Маркетинг

Сцена

ВИДЕО: Дрејк со гадење се избриша откако Мадона го бакна

На популарниот калифиорниски фестивал Коачела во неделата навечер поп кралицата Мадона настапуваше со канадскиот рапер Дрејк. На крајот на песната ги спои своите усни со неговите во долг бакнеж.

Но она што 56-годишната мајка на четири деца веројатно не го забележа  е дека по завршувањето на бакнежот, 28-годишниот рапер ја избриша устата со израз на гадење на лицето. Иако, на почетокот го прифати бакнежот, тој подоцна се предомисли.

Мадона досега на сцена се бакнала со Бритни Спирс и со Кристина Агилера.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.