fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ЗА УБАВ ДЕН: Погледнете ги разголените фотографии на Шон Мендез

Маркетинг

Сцена

ЗА УБАВ ДЕН: Погледнете ги разголените фотографии на Шон Мендез

Велат, денот по утрото се познава, а судејќи по фотографиите кои ќе ги видите, ќе имате фантастичен ден!

Кога ќе го слушнете името на пејачот Шон Мендез сигурно прво помислувате на малото, тинејџерско момче кое пее љубовни песни, но не заборавајте дека тоа момче сега е пораснато и станува вистински маж.

18-годишната канадска ѕвезда се сликаше за магазинот „Уомо вог“ минатата година, а дури сега на интернет се појавија необјавени фотографии од фотосесијата на која се гледа неговото секси тело.

https://www.instagram.com/p/BTVokseluZ-/

Шон дефинитивно не пропушта ден во теретаната, судејќи по фотографиите.

Освен што напорно вежба, Шон овој период го промовира и неговиот актуелен албум „Илуминејт“, а минатиот петок го претстави својот нов сингл „There’s Nothing Holding Me Back“ од делукс изданието на албумот.

Слушнете ја песната и уживајте во фотографиите!

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.