Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ФОТО: ЖКК Лотос изгуби на домашен терен од МНА Кожувчанка

Маркетинг

Кошарка

ФОТО: ЖКК Лотос изгуби на домашен терен од МНА Кожувчанка

Насловна фотографија: Драган Тануровски

ЖКК Лотос изгуби на домашен терен од МНА Кожувчанка со 38:58 во третиот одлучувачки натпревар за пласман во финалето на првата женска кошаркарска лига.

Во финалето МНА ќе се сретнат со ЖКК Бадел.

Натпреварот се одигра во спортскиот центар Јане Сандански во скопски Аеродром.

Известува: Драган Тануровски

Повеќе од Кошарка

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.