Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Златан Ибрахимовиќ го посети и Скопје (ФОТО)

Спорт

Златан Ибрахимовиќ го посети и Скопје (ФОТО)

Познатиот фудбалер Златан Ибрахимовиќ кој вчера беше забележан во Штип, денеска го посети и Скопје.

Според дел од фотографиите објавени на социјалните мрежи, Ибрахимовиќ ручал и престојувал во Хотел Мериот во Скопје.

Инаку, Златан Ибрахимовиќ е во посета во Македонија поради актуелната сезона на лов, а се очекува да остане во нашата земја и во наредните денови.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Спорт

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.