Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Што се крие зад вратите на „Miss En“? (ФОТО)

СПОНЗОРИРАН ТЕКСТ

Uncategorized

Што се крие зад вратите на „Miss En“? (ФОТО)

„Miss En“ е името на новиот спа центар кој наскоро ќе ги отвори вратите за скопјани. Луксузниот спа центар се наоѓа спроти Универзална сала во Скопје.

Интересно е тоа што од менаџменот на салонот за убавина, не дозволуваат никакво фотогарфирање, сѐ до неговото големо отворање, кое би требало да биде наскоро.

Успеавме да стапиме во контакт со еден од вработените, кој сакаше да остане анонимен и само ни рече, дека вакво нешто, немало досега кај нас. Нам ни беше дозволено само на фотографираме од надвор.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Uncategorized

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.