Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Принцот Џорџ го украде шоуто на Вембли: Од трибините ја бодри репрезентацијата на Англија (ФОТО)

Актуелно

Принцот Џорџ го украде шоуто на Вембли: Од трибините ја бодри репрезентацијата на Англија (ФОТО)

Принцот Џорџ го украде шоуто на Вембли: Од трибините ја бодри репрезентацијата на Англија (ФОТО)

Англија во моментов на стадионот Вембли во Лондон го игра осминафиналниот меч против Германија.

Војводата и војвотката од Кембриџ се наоѓаат на трибините помеѓу 45 илјади фанови.

Но, најголемото внимание го привлече нивниот најстар син принцот Џорџ, кој е облечен исто како неговиот татко, во костум и кравата.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.