fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ФОТО: Сообраќајка во центарот на Скопје

Маркетинг

Актуелно

ФОТО: Сообраќајка во центарот на Скопје

Насловната фотографија е преземена од МИА

Сообраќајна несреќа меѓу автобус на ЈСП и патничко моторно возило „тојота јарис“ се случи изутринава на раскрсницата меѓу Собранието на Република Македонија и Клиниката по хирушки болести „Св.Наум Охридски“ (старата Градска болница).

Поради несреќата улиците низ центарот на градот се затворени за сообраќај.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.