fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ФОТО: Сообраќајна несреќа кај Олимписки базен – пешак усмртен од моторцикл

Маркетинг

Актуелно

ФОТО: Сообраќајна несреќа кај Олимписки базен – пешак усмртен од моторцикл

ФОТО: КАНАЛ 5

Вечерва во Скопје се случи тешка сообраќајна несреќа во која има една жртва.

Загинат е пешак откако во него удрил мотоцикл со кој се превезувале две лица на булеварот „Кочо Рацин“ во Центар, кај Олимписки базен, пренесуваат медиумите.

Возачот и совозачот на моторциклот се повредени и пренесени во Ургентниот центар.

Полициска екипа е на терен и врши увид, после што ќе биде познат идентитетот на жртвата и причините за сообраќајната несреќа.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.