fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Грмежи со пороен дожд и силен ветер и вечерва го зафатија Скопје

Актуелно

Грмежи со пороен дожд и силен ветер и вечерва го зафатија Скопје

Грмежи и силен ветер проследени со дожд и вечерва го зафатија Скопје.

Во синоќешното невреме животот го загубија 21 лице, голем број се повредени, по шест се уште се трага, а причинети се и огромни материјални штети.

Надлежните институции се постојано на терен и преземаат максимални активности за санирање на состојбите.

dozd[1]

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.