fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Хулигани нападнале 17-годишно момче во скопски Аеродром

Актуелно

Хулигани нападнале 17-годишно момче во скопски Аеродром

Седумнаесетгодишниот Н.А. од Скопје ноќеска во 2 часот по полноќ бил нападнат во скопската општина Аеродром.

Според податоците од полицијата, тој бил физички нападнат на булеварот „Јане Сандански“ од поголема група лица. Тие го нападнале со тврди предмети по што го напуштиле местото на настанот, а тој бил пренесен во Градската општа болница „Св. Наум Охридски“ за укажување лекарска помош.

Се преземаат мерки за целосно расчитување на случајот.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.