Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Интензивиран сообраќајот надвор од градските средини

Актуелно

Интензивиран сообраќајот надвор од градските средини

Сообраќајот на сите државни патишта во Македонија се одвива без забрани, но интензитетот надвор од градските средини е зголемен, соопшти Авто-мото сојузот на Македонија.

На граничните премини од македонска страна нема подолги задржувања за влез и за излез од државата.

###

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.