fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Метеоролозите најавуваат: Снег во Скопје наредната недела

Актуелно

Метеоролозите најавуваат: Снег во Скопје наредната недела

Метеоролозите најавуваат услови за снег во главниот град на Македонија за идната недела.

Тогаш се очекува и позначително намалување на температурата, која во текот на денот нема да надминува четири степени, а минималната ќе падне неколку степени под нулата.

Потоа ќе следува наоблачување кое ќе донесе услови за пораст на температурата, а такво време ќе се задржи до крајот на годината.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.