Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Тлото продолжува да се тресе – уште еден силен земјотрес во Македонија!

Македонија

Тлото продолжува да се тресе – уште еден силен земјотрес во Македонија!

Тлото продолжува да се тресе – уште еден силен земјотрес во Македонија!

Силен земјотрес, повторно со епицентар во близина на националниот парк Маврово, ја стресе Македонија.

Земјотресот бил со јачина од 4.9 степени по Рихтеровата скала, на длабочина од 6.2 километри.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Македонија

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.