fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Полициска акција во Куманово: Приведен ветеран на УЧК и инспектор

Маркетинг

Актуелно

Полициска акција во Куманово: Приведен ветеран на УЧК и инспектор

Во голема полициска акција во Куманово, вчера биле приведени три лица, меѓу кои и еден ветеран на т.н. УЧК.

Приведени биле и неговите двајца браќа, од кои еден бил полициски инспектор.МВР ја потврдува информацијата, но не открива повеќе детали за тоа под какво сомнение се приведени трите лица.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.