Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ПОПУЛАРНО СЛАВИ РОДЕНДЕН: Четири години ги спојуваме вистината и забавата!

Актуелно

ПОПУЛАРНО СЛАВИ РОДЕНДЕН: Четири години ги спојуваме вистината и забавата!

Нашиот интернет портал Популарно.мк денеска одбележува четири години од своето основање на 14 јули 2012 година.

Во текот на нашето четиригодишно постоење нашата редакција одброи вкупно 10 члена, новинари, фоторепортери и соработници, 55 колумни, 317 интервјуа, 11.377 вести и објави, 14.500 фејсбук фанови, 388.000 допаѓања и споделувања, 1.000.000 прикачени фотографии и 9.432.000 посетители.

rodenden-big

Четворката е само бројка, бидејќи не можат да се избројат искуството, пријателствата, интервјуата, патувањата, дружбата, настаните и забавите изминатите четири години!

Продолжете да бидете нашата мотивација, а ние ветуваме уште многу години заедничка дружба.

Искрено, од уредникот Ѓорги Селков и редакцијата на Популарно.мк

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.