fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Познат идентитетот на возачот кој прегази девојче на Партизанска: Побегнал, па се пријавил во полиција

Маркетинг

Актуелно

Познат идентитетот на возачот кој прегази девојче на Партизанска: Побегнал, па се пријавил во полиција

ФОТО: Фејсбук

Полицијата го утврди и соопшти идентитетот на возачот кој вечерва усмрти девојка на пешачки премин кај Универзална сала.

Станува збор за 26-годишниот Љ.В.,кој по ударот избегал од местото на несреќата, но кратко потоа сам се пријавил во полиција.

Идентитетот на девојката која починала на лице место полицијата се уште го утврдува. Увидот е во тек.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.