Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Пукано врз возило во Ченто

Актуелно

Пукано врз возило во Ченто

Непознато лице завчера вечер истрелало неколку куршуми од огнено оружје во возилото на Б.И. (24) од село Стајковци кој чекал на семафорите на крстосницата меѓу улиците „Методија Андонов Ченто“ и „Маџари“.

Според полицијата, инцидентот се случил околу 22 часот при што три проектили завршиле во возилото на Б.И.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.