fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Непознато лице вперило пиштол во ученици во Ченто и пукало во воздух

Актуелно

Непознато лице вперило пиштол во ученици во Ченто и пукало во воздух

Непознато лице вчера пред ОУ „25-ти Мај“ во населбата Ченто вперило пиштол во деветгодишно дете и други 20-тина  ученици, по што испукал еднаш во воздух побегнал од местото на настанот.

МВР денеска соопшти дека нема повредени во инцидентот и се преземаат мерки за пронаоѓање на сторителот и за целосно расчистување на случајот.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.