fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Се запали возило на кружниот тек кај хотел „Континентал“ во Скопје (видео)

Маркетинг

Вести

Се запали возило на кружниот тек кај хотел „Континентал“ во Скопје (видео)

Автомобил се запали попладнево кај кружниот тек на булеварот „Никола Карев“ кај хотел „Континентал“ во Скопје.

По интервенција на противпожарна екипа пожарот е локализиран и предизвикана е само материјална штета.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Вести

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.