fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Тројно убиство и самоубиство во Скопје

Маркетинг

Вести

Тројно убиство и самоубиство во Скопје

Жител на скопското село Глумово денеска околу 10.00 часот извршил убиство на едно лице во село Глумово и две лица на влез во село Кондово.

Како што соопшти МВР, најверојатно сторител е Ш.С. од село Глумово.

При обид за приведување на лицето во село Глумово од страна на полициски службеници од единицата „Алфа“, истото извршило самоубиство. Смртта е констатирана од екипа на Итна медицинска помош, а во тек е увид.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Вести

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.