fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Уште два продолжени неработни викенди до крајот на годината

Маркетинг

Вести

Уште два продолжени неработни викенди до крајот на годината

Остануваат уште два неработни дена за сите граѓани до крајот на оваа година, а интересно е тоа што празниците се во понеделник, односно петок, што значи продолжен неработен викенд.

Неработни се:

• 23 октомври (понеделник), Ден на Македонската револуционерна борба.
• 8 декември (петок), Св. Климент Охридски.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Вести

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.