Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Верижен судир на патот Охрид-Кичево

Актуелно

Верижен судир на патот Охрид-Кичево

Во сообраќајната несреќа што се случи на патниот правец Охрид-Кичево, во близина на аеродромот „Апостол Павле“, нема повредени лица. Причинета е само материјална штета.

Верижниот судир во кој учествувале четири патнички возила предизвика сообраќајот да се одвива отежнато и во колона.

Од СВР Охрид вршат увид на лице место, а возилата наизменично се пропуштаат.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.