fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ВИДЕО: Погледнете како се одвивала полициската акција во Куманово

Маркетинг

Актуелно

ВИДЕО: Погледнете како се одвивала полициската акција во Куманово

Министерството за внатрешни работи на Република Македонија објави видео со извадоци од акцијата на полицијата во Куманово против вооружената терористичка група.

Во продолжение погледнете го видеото:

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.