Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ВИДЕО: Слушнете ги експлозиите за време на фудбалскиот натпревар Франција-Германија во Париз

Актуелно

ВИДЕО: Слушнете ги експлозиите за време на фудбалскиот натпревар Франција-Германија во Париз

Во ова видео објавено од телевизиската мрежа ЕСПН, можат да се слушнат експлозиите за време на терористичкиот напад во Париз, каде досега загинаа повеќе од 153 луѓе, а над 200 се повредени.

На пријателскиот натпревар Франција-Германија присуствувал и францускиот претседател Оланд кој веднаш бил евакуиран, заедно со илјадната публика на стадионот.

Во продолжение погледнете го видеото:

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.