fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ВИКЕНД ПРОГНОЗА: Сончево со магла по котлините

Актуелно

ВИКЕНД ПРОГНОЗА: Сончево со магла по котлините

Времето во Македонија ќе биде сончево со мала до умерена облачност и со слаб ветер од променлив правец. Наутро со услови за магла по одделни котлини.

Температурата ќе се движи од седум до 17 степени.

Во Скопје ќе биде сончево со мала до умерена облачност и со слаб ветер од променлив правец.

Температурата ќе достигне до 13 степени.

Продолжува периодот на стабилно и релативно топло време, што ќе услови понатамошно топење на снежната покривка на планините.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.