fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Времето денес: Сончево и топло, со температура до 23 степени

Маркетинг

Вести

Времето денес: Сончево и топло, со температура до 23 степени

Времето денеска во Македонија ќе биде сончево и топло со мала до умерена облачност. Попладне ќе има изолиран развој на нестабилна облачност со краткотраен дожд и ретки грмежи. Ќе дува слаб до умерен северен ветер. 

Температурата ќе се движи од 12 до 23 степени.

Во Скопје ќе биде сончево и топло со мала до умерена облачност.  Ќе дува слаб до умерен северен ветер.

Температурата ќе достигне до 19 степени.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Вести

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.